silný workshop SÍTĚ VYŠŠÍHO VĚDOMÍ  27. 10. - 28. 10. 2018 , Brno Centrum Serafín

01.10.2018

silný workshop sítě vyššího vědomí (určeno pro malou skupinku max 5 účastníků)

PRÁCE SE SNY, ŘEČ UNIVERZA, SYMBOLY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE...

NOVÝ NETRADIČNÍ FORMÁT PŘEDÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ

Ukazuje se, že mnoho lidí již má mnoho načteno. A ukazuje se také, že Poznání je třeba žít, neboť jeho praktikování je dalším smysluplným krokem seberozvoje. Největší zápal, energii a pokroky pozoruji během autentických prožitků a při praktických ukázkách, přímo na vlastní kůži účastníků.

Nejvíce se osvědčuje velmi netradiční sdílení informací a zkušeností formou tzv. "nočního povídání do usnutí", díky níž snáze pronikáme do podstaty několika úžasných témat, které mají dar a potenciál způsobit doslova revoluci v našich životech.

Workshop je koncipovaný pro velmi malý okruh účastníků (maximalně 5). Posílíme tím účinky a hloubku záběru workshopu.

Budeme kombinovat práci rozumového vědomí a podvědomí, budeme se vibračně harmonizovat, budeme tvořit vědomím, promluvíme k devíti čakrám, vpustíme léčivé energie do našich meridiánů, rozšíříme své vědomí, budeme pracovat se sílou symbolů, zvědomíme si je, abychom je mohli následně vědomě používat kdykoliv a kdekoliv v každodenní praxi, naladíme se na témata, která mají dar otevírat nám další okna Univerza ... budeme pracovat na aktivaci vědomé komunikace s různými zdroji vyššího vědomí.

Základní témata: Práce se sny, Kosmická numerologie, symboly a symbolika Univerza ... individuálně rozšíříme podle aktuálního složení účastníků.

Malý počet účastníků umožňuje individuální přístupy, díky čemuž je pak možná i další návazná indiviudální práce se zájemci.

Budeme mít k dispozici úžasné prosředí s úžasnou energií - Centrum Serafín. Budeme doslova obklopeni léčivými křišťálovými nástroji, křišťálovými pyramidami, ...

Bližší podrobnosti workshopu zde


Cena: 1.400 Kč včetně přespání (všichni společně, karimatky, spacáky, při svíčkách)

zahájení SO 27. 10. 2018 11 h - nonstop vč. noci. Ukončení NE 28. 10. 2018 12 h. V případě zájmu je možno to i časově protáhnout.

Na místě: Káva, čaj, zobání ... je zajištěno a je již v ceně.

Sebou: Dobrou náladu, chuť a zvídavost, si doneste sebou :-)

Sleva: Slušné slevy pro účastníky na vybrané produkty přímo na místě (např. sleva 200 Kč na číselné karty Světlo čísel, 100 Kč na koloidní stříbro 1L, nebo 50 Kč na koloidní zlato 50ml, atd)

Dotazy: Jirka Veselý 776 776 011 , centrumserafinjirka@gmail.com