Řeč Univerza - Noční povídání do usnutí Rožnov pod Radhoštěm

09.10.2017

7.-8.10.2017 * netradiční workshop * NOČNÍ POVÍDÁNÍ AŽ DO USNUTÍ - CÍLENÁ PRÁCE SE SNY, ŘEČ UNIVERZA, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE... * Jiří Veselý * SLUNEČNICE, Rožnov p.R.


NOVÝ NETRADIČNÍ FORMÁT PŘEDÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ

Ukazuje se, že mnoho lidí již má mnoho načteno. A ukazuje se také, že Poznání je třeba žít, neboť jeho praktikování je dalším smysluplným krokem seberozvoje. Největší zápal, energii a pokroky pozoruji během autentických prožitků a při praktických ukázkách, přímo na vlastní kůži klientů.

Nejvíce se osvědčuje velmi netradiční sdílení informací a zkušeností formou tzv. Nočního povídání do usnutí, díky níž snáze pronikáme do podstaty několika úžasných témat, které mají dar a potenciál způsobit doslova revoluci v našich životech.

Tato nesmírně účinná a zajímavá forma sdílení je kombinací semináře, workshopu, her, povídání, sdílení, a hlavně pohodičky, ... to vše při svíčkách, kávě, čaji, sušenkách, s dobrou a uvolněnou večerní a noční náladičkou.

více zde:  https://www.centrumserafin.cz/velmi-netradicni-workshop/


REAKCE Z AKCE

Ahoj Jirko,

díky moc za víkendové povídání v Rožnově. Hlavu mám jako pátrací balon a sešit popsaný spoustou poznámek, co si mám ještě nastudovat, které knihy přečíst, jaké osobnosti dohledat. snad ti nebude vadit, pokud se na tebe obrátím, kdyby se mi něco nedařilo najít. Nejen v Rožnově, ale i hned další noci doma jsem si vyzkoušela, že prostřednictvím snu lze opravdu komunikovat. Hurá!!! Až mne mrzí, kolik snů jsem si takhle během života nechala zdát (a že mne některé bombardovaly skutečně usilovně a opakovaně), aniž bych s nimi uměla pracovat, nebo si je dokonce objednávat :-). Je vážně nádhera, pokud budu díky informacím z nich cíleně pracovat- je v tom obrovský potenciál. Díky moc za vše, nejen za sny, ale i za super povídání o číslech, čakrách a za spoustu dalších neskutečně zajímavých informací. Jenom se obávám, že se díky tobě teď k ničemu jinému ani nedostanu :-). Ale to jsem zatím poděkovala jen za obsah, ráda bych se vyjádřila i k formě a místu. Povídal jsi tak zajímavě, že člověk zapomene na čas. Díky tobě, ale i ostatním lidem v kurzu, jsem měla spíš pocit, že jsem na srazu se starými přáteli... navíc miluji i domácí prostředí u Hanky v Rožnově. Bylo mi s vámi všemi opravdu moc dobře a tyto dva dny jsou pro mne jednoznačně velkou inspirací do budoucna v mnoha směrech. Ještě jednou díky moc za rady, za tvé názory i za to, jaký jsi :-)

Vděčná Dáša z Černé Hory :-)"