kurz SU JOK na cesty i domů sobota 30. 3. 2019 Brno

25.02.2019

kurz efektivní samoléčby


PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Jednoduše pro všechny. Pro všechny, kteří chtějí být zdraví a chtějí lépe porozumět vlastnímu tělu, jeho reakcím a efektivním možnostem samoléčby. Kuz je také vhodný pro maminky a to i nastávající, dále pro babičky a hlídací tetičky, zkrátka všechny, kteří se starají o děti.

PROČ SU JOK? 

Cítíte, že brát na všechno kapičky, sirupy a tabletky není dobré řešení, chcete sobě nebo svému dítěti (nebo někomu blízkému) pomoci jinak, ale nevíte jak?

Více jak deset let sbírané osobní zkušenosti jak na sobě, tak se svými dětmi, Vám velmi ráda předám v jednodenním kurzu, který je zaměřený obecně na všechny věkové kategorie


CO JE TO SU JOK? 

SU JOK je korejský komplexní léčebný bezlékový systém s reflexní masáží, který zvládne každý z nás. Umožní nám vzít zodpovědnost za své zdraví do našich rukou a co víc, naučí to díky Vám i novou generaci. To všechno a mnohem víc se dozvíte na kurzu. Zde najdete více o metodě SU JOK.


VYUŽITÍ V PRAXI  

Díky tomu, že SU JOK je komplexní léčebný bezlékový systém, který na základní úrovni zvládne každý z nás, je jeho praktické využití doslova bez hranic. Kdykoliv a kdekoliv s ním lze pracovat a pomáhat si. Třeba i za jízdy v tramvaji, kdy právě nemáme co na práci. Pokud víme, co a proč máme dělat, potom jsou možnosti využití SU JOK neomezené a hlavně velmi praktické. Co je také velmi přínosné a důležité, je pochopení principů fyziologických reakcí. Staneme se díky tomu pozornějšími a vědomějšími pozorovateli fyzického těla a jeho fungování. Budeme o něj umět lépe pečovat. Účastníci také obdrží praktické podklady pro běžné používání metody SU JOK.

ZPŘÍJEMNĚNÍ KURZU - Na závěr kurzu si můžme užít zvukovou harmonizaci léčivými nástroji (křišťálové pyramidy, křišťálové mísy, křišťálová harfa, křišťálový sloup, gongy, a další úžasné nástroje)

LEKTOR - Mgr. Kamila Veselá více o lektorovi zde

CO JE DOBRÉ VĚDĚT - V Centru Serafín je možné si vybrat a koupit také některé vybrané osvědčené produkty zde ukázka

REZERVACE MÍSTA - Kurz proběhne v úzkém kruhu účastníků v příjemném prostředí Centra Serafín. Počet míst je omezen, proto je potřeba si místo předem zarezervovat.

ORGANIZAČNÍ INFO KE KURZU