SU - JOK

Su Jok je univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

Su Jok technika je bezpečná, univerzální, má vysoký efekt a rozšiřuje diagnostické a léčebné možnosti. Nemůže zhoršit stav. Su Jok metodou lze zmírnit bolest, podpořit uzdravení a mobilizovat síly organizmu na boj s nemocí.

Název su jok (čti su džok) pochází z korejštiny. Su znamená ruka (od prstů až k zápěstí) a jok znamená noha (od prstů až po kotníky).

Odedávna bylo lidstvu známo, že různé části našeho těla vzájemně souvisí s ostatními částmi i s celým organismem. Využívalo se toho při léčení nemocí prostřednictvím napichování jehel, bodových masáží, nahřívání, např. i při diagnostice z oční duhovky nebo léčení pomocí bodů na ušním boltci.

V lidském těle existuje bezpočet systémů podobnosti, které představují energoinformační kopie celého organismu nebo jeho jednotlivých částí. Tyto léčebné systémy fungují následovně. V případě narušení energetické cirkulace v nemocném orgánu nebo části těla vzniká specifické elektrické sepnutí, které generuje elektromagnetické vlny. Tyto vlny se současně šíří do všech odpovídajících projekčních systémů těla, kde se formují tzv. "kuličky podobnosti", velmi citlivé na vnější dění a značně bolestivé při tlaku. Přirozená, nebo umělá stimulace těchto "projekčních bodů" vede ke vzniku léčebného elektromagnetického vlnění, které se šíří zpět do narušené oblasti těla, kde odstraňuje poruchu na energetické i fyzikální úrovni.


Su Jok je univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních, úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.


Princip léčby

Princip léčby Su Jok technikou spočívá ve stimulaci potřebných bodů (tzv. bodů podobnosti), které souvisejí s léčeným onemocněním. Při onemocněních je nutno najít příslušný patologický bod, který je bolestivý (tím signalizuje poruchu) a následně jej ošetřit. Analýzou pozice a stavu bodu podobnosti lze diagnostikovat a léčit související problémy.


AUTOR METODY SU-JOK - PARK JAE WOO
AUTOR METODY SU-JOK - PARK JAE WOO

Autorem metody Su Jok je jihokorejský vědec, profesor Park Jae Woo, který na základě hlubokých znalostí východní filosofie a medicíny, shromažďovaných tisíce let a medicíny západní zpracoval přehled léčebných alternativních metod a vytvořil v nich systém a řád. Jasně a srozumitelně sjednotil tři školy přírodní medicíny - indickou, čínskou a egyptskou.

CENY:   60 minut / 600 Kč__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________