relaxační / regenerační AROMA MASÁŽ

Relaxační aroma masáž je současně masáží regenerační. Relaxační masáž je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie. Je to osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů, které léčí tělo i mysl jedince. Člověk nemusí trpět žádnými zdravotními neduhy k tomu, aby si jednou za čas dopřál masáž a zapomněl na veškeré starosti a užil si chvíli relaxace, uvolnění a nechal o sebe pečovat druhé.


SKOŘICOVÉ SNĚNÍ

hloubková relaxační masáž prohřívající, vhodná pro zimní vánoční období. Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky,rozšíření cév a tím odbourávání tuků v kůži. Její použití je vhodné zvláště pro místa výskytu příznaků celulitidy.

Doporučujeme pro ženy , které trpí na studené končetiny.


BYLINKOVÝ RÁJ

vůně bylin, skvěle uvolňuje naše smysly i naše svaly. Po celodenním shonu je tou pravou aroma masáží.


LEVANDULE Z PROVANCE

levandule působí skvěle jako uklidňující prostředek při obtížích nervového původu, pomáhá při nespavosti, nervové slabosti, návalech krve a bolestech hlavy. Poradí si i s takovými nepříjemnostmi, jako jsou nezastavitelná třesavka, migréna a hysterické stavy. Přijdte vyzkoušet účinky uklidňující masáže s nádhernou vůní.


OVOCNÝ ZÁVOJ

masáž se svěží vůní pro probuzení skryté radosti a vzpomínek, navozující příjemné uvolnění, zvláště v podzimním čase.


VŮNĚ LESA

příjemná relaxace s lesní vůní, která posiluje duševní rovnováhu, touhu a moudrost. Pročisťuje prostor a zvyšuje vnímavost a empatii k přírodě.


CENY:  

  • 45 minut / 500 Kč
  • 60 minut / 700 Kč
  • 90 minut / 900 Kč
__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________