ZLEPŠENÍ ZRAKU

SESTAVA NA ZLEPŠENÍ ZRAKU

Tzv. moderní doba nám přináší tzv. moderní způsob života. Výsledkem je, že mnoho svalových skupin a tkání máme zanedbaných a atrofovaných. S krčními a očními svaly je tomu právě tak. Díváme se dlouho do počítačů, netrávíme dlouhý čas ve volné přírodě, nepozorujeme a nelovíme zvěř, svítíme si večer umělým osvětlením, nosíme brýle ... atd atd. To vše vede k tomu, že moderní civilizace je světloplachá a nepoužívá dostatečně a správně oční a krční svalstvo. Přírodní národy používají tyto svaly zcela odlišným způsobem. Pracují s očima, pracují s očními svaly, protože se dívají "skákavým" pohledem, "klouzavým" pohledem a "panoramatickým" pohledem. Zcela jinak přeostřují zrak. Díky tomu, jejich oční svaly umí mnohem lépe akomodovat oko. Umí jej zmáčknout a tím měnit podle potřeby optické parametry a zakřivení. Nepotřebují nosit sluneční brýle, protože nejsou světloplaší. Nenosí dioptrické brýle. Nás naopak dioptrické brýle nutí otáčet celým krkem, místo toho, abychom otočili pouze očima.

Slunce vyzařuje informace a energie všeho druhu. Věda je všechny ještě nezná a neumí měřit. Slunce svým širokospektrálním zářením také vyživuje naše vnitřní orgány. Cestou přes oči. Ty jsou informačně-energetickým distribučním kanálem. Toto věda ještě dobře nezná. Nikde se neříká, že když jsme jako civilizace světloplaší a nosíme dioptrické brýle a navíc i sluneční brýle uhýbáme očima Slunečnímu svitu, tak že si tím způsobujeme podvyživenost vnitřních orgánů. Málokde se dozvíte, že stav krční páteře má zásadní vliv na zdraví našich očí.

Správným cvičením lze velmi výrazně zlepšit stav očí a kvalitu vidění. Správným "věděním" lze velmi výrazně zlepšit náš vnitřní energetický stav. Vidění a vědění, jak blízko mají k sobě oba pojmy. Nabízím ucelenou sestavu očního cvičení, tak jak mi bylo dáno ji poznat od skvělého mistra Borise Tichanovského. Jednou se to naučíte a po celý život z toho těžíte. Je to jako naučit hladového lovit ryby. Nádherná a smysluplná práce.

CENY:   sestava na zlepšení zraku (včetně praxe v exteriéru): 180 minut / 980 Kč

__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________