ZRCADLENÍ


KANADSKÁ STUDIE UKAZUJE, CO ZPŮSOBUJE SPIKE PROTEIN V TĚLE OČKOVANÝCH

U NĚKOHO "TO" NASTANE UŽ ZA 6 DNÍ, U JINÉHO TŘEBA AŽ ZA 6 MĚSÍCŮ

O co jde? To oč tu jde, je naprosto zásadní a fatální. Princip, o kterém tu teď bude řeč, rozhoduje o tom, zda vakcína jedince odsoudí k hrůzným následkům, či nikoliv.

spike protein po uvolnění z kotvení ve svalu vyvolává krevní sraženiny, krvácení, poškození mozku a další různé potíže.


Profesor Byram Bridle je Kanadský vědec, který vede tým výzkumníků. Specializuje se na vakcíny proti rakovině. Profesoru Bridleovi udělila v roce 2020 Kanadská vláda grant ve výši 230 000 dolarů, na výzkum vývoje vakcíny proti COVID-19. Prof. Bridle uvedl, že spolu se skupinou mezinárodních vědců podal žádost o informace japonské regulační agentuře, aby získal přístup ke studii biodistribuce vakcíny společnosti Pfizer. Biodistribuční studie se používají ke zjištění, kudy se injektovaná látka v těle pohybuje a ve kterých tkáních nebo orgánech se hromadí. Až na výjimky jsou biodistribuční studie přísně tajné (!) a poskytují se jen vládním orgánům, obvykle státním úřadům pro kontrolu léčiv. "Je to vůbec poprvé, kdy vědci mají možnost vidět, kam se tyto vakcíny s messengerovou RNA (mRNA) po očkování dostanou," řekl Bridle v rozhovoru s Alexem Piersonem, kde poprvé zveřejnil tyto údaje.

"Je bezpečné předpokládat, že zůstává v ramenním svalu?" Krátká odpověď zní: "ROZHODNĚ NE. JE TO VELMI ZNEPOKOJUJÍCÍ."

Součástí studie je tedy i utajovaný interní materiál Pfizeru získaný od japonské vlády, který obsahuje popis mechanické činnosti vakcíny společnosti Pfizer na molekulární bázi. Přesný popis toho, co se začne dít po vstříknutí roztoku pod kůži. Pro mnohé jsou tyto informace úplně nové. Ukázalo se, že mechanika distribuce vakcíny v těle je doslova děsivým příběhem. Naštěstí to už není skryto po dekou utajení.

Podle studie Pfizer ve své dokumentaci uvádí, že spike proteiny doručené mRNA vakcínou do svalu mají zůstat ukotvené na místě a nesmí se nikam pohnout. Pfizer si je vědom, že spike protein nesmí cestovat žílami, cévami a tepnami, ale musí zůstat ve svalu, což je jediné bezpečné místo, kde smí proběhnout "zárodek funkce" (laboratorní označení pro okamžik reakce vakcíny s organismem).

Nosič mRNA je uvolněn do svalu a spike protein se má zachytit na nejbližší buňku ve svalu. Aby spike protein necestoval ze svalu do krevního oběhu, je na místě držen "nějakou" látkou, která ve studii kanadského profesora není uveřejněna, protože nedošlo k jejímu odtajnění ze strany dokumentu japonské vlády !!!

Mnohé indicie ukazují na to, že tím pomocným materiálem, který má spike protein udržet na místě ve svalu je grafen, resp. jeho vysoce ferromagnetický oxid. Plát grafenu má ostré hrany, které se zaříznou do tkáně svalu a drží spike protein na místě.

Každopádně se Spike protein po vstříknutí má podle Pfizeru ukotvit a přichytit ve svalu za pomoci "jisté" utajované kotvící látky !!!

Viděli jste videa, kde těsně po vpichu lidem držel na kůži magnet? Oxid grafenu je feromagnetický materiál. Je magnetický. Bohužel je však pro tělo i vysoce toxický.

Další problém je v tom, že ukotvení spike proteinu zjevně není stabilní a bezpečné. Grafenový plát se totiž může rozložit, a to hned několika látkami, které způsobují rozpad uhlíkové mřížky. Jednou z takových látek je Ivermectin, který chemicky rozkládá grafen a jeho oxidy čistě chemickou cestou. To samé provádí obyčejný křen, který obsahuje glykosidy. Glykosid chemicky redukuje oxid grafenu a plát grafenu se tak chemicky rozpadne. Oxid grafenu destabilizují i sulfáty obsažené v jiných vakcínách, které se dostanou do těla spolu s přeočkováním, nebo s jiným zdrojem. Také určité látky v hořčici dokáží posílit rozpouštění plátů oxidu grafenu.

Distribuční tabulka Pfizeru, kam všude se uvolňuje a cestuje spike protein vakcíny proti covidu

Podle Kanadské studie z různých důvodu ukotvení selhává a spike proteiny cestují po lidském těle, kde vyvolávají krevní sraženiny, infarkty myokardu, záněty srdečního svalu a další problémy kardiovaskulárního systému. Vakcína vytvoří v těle očkované osoby ferromagnetický marker, který musí zůstat na místě. Pokud se začne rozkládat, rozpadat a cestovat po celém těle, je to velký problém.

Výzkumníci u vakcín proti COVID-19 dříve předpokládali, že mRNA vakcíny se budou chovat jako tradiční vakcíny. Předpokládali, že hrotový spike protein vakcíny - zodpovědný za zárodek funkce - bude zůstávat v místě vpichu, v ramenním svalu, nebo v místních lymfatických uzlinách. Nový výzkum vypracovaný skupinou vědců v čele se zmíněným kanadským profesorem však tuto teorii popírá.

"Udělali jsme velkou chybu. Až nyní jsme si to uvědomili," prohlásil profesor Byram Bridle.

"Mysleli jsme si, že proteinový hrot je skvělý cílový antigen, nikdy jsme nevěděli, že samotný proteinový hrot je toxin a je patogenní. OČKOVÁNÍM TEDY LIDEM NEÚMYSLNĚ VŠTĚPUJEME TOXIN."

Virus Sars-CoV-2 má na svém povrchu protein s hroty. Právě tento hrotový protein mu umožňuje infikovat naše těla, vysvětlil Bridle. "Proto jsme v našich vakcínách používali proteinový hrot," řekl Bridle. "Vakcíny, které používáme, přimějí buňky v našich tělech, aby tento protein vyráběly a klonovaly. Pokud se nám podaří vytvořit imunitní odpověď proti tomuto proteinu, teoreticky bychom mohli zabránit tomu, aby tento virus infikoval tělo. To je teorie, která stojí za touto vakcínou."

"Nicméně při studiu závažného onemocnění COVID-19 se ukázalo, že srdeční problémy, spousta problémů s kardiovaskulárním systémem, krvácení a srážlivost, to vše je spojeno s COVID-19," dodal. "Při tomto výzkumu se ukázalo, co vědecká komunita zjistila, že proteinový hrot je sám o sobě téměř zcela výhradně zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému, pokud se dostane z místa kotvení do krevního oběhu." Když se purifikovaný protein spike vstříkne do krve výzkumných zvířat, dojde u nich k poškození kardiovaskulárního systému a protein může proniknout přes hematoencefalickou bariéru a způsobit poškození mozku, vysvětlil Bridle. Ano, hematoencefalickou bariéru, přesně tu, do které vám píchají špejlí během nosních výtěrů na koronavirus hluboko zasunovaných do nosu až na úroveň hematoencefalické bariéry.

V odborné studii publikované v časopise Nature Neuroscience se u laboratorních zvířat, kterým byl do krevního oběhu vstříknut purifikovaný proteinový hrot, objevily kardiovaskulární problémy. Proteinový hrot také překročil hematoencefalickou bariéru a způsobil poškození mozku.

Ukázalo se, že obsah vakcíny se dostává také do sleziny a žláz, včetně vaječníků a nadledvinek.

Podle profesora Bridleho bylo velkým omylem domnívat se, že protein neunikne do krevního oběhu. "Nyní máme jasný důkaz, že samotná vakcína plus protein, se dostávají do krevního oběhu," řekl.

Vizualizace spike proteinů zapichujících se do buňky savce a simulující útok skutečného viru

Prof. Bridle uvedl, že vědecká komunita zjistila, že proteinový hrot je sám o sobě téměř zcela zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému, pokud se dostane do oběhu. Jakmile se protein dostane do oběhu, může se navázat na specifické receptory ACE2, které jsou na krevních destičkách a buňkách, které vystýlají cévy, řekl Bridle. "Když se tak stane, může udělat jednu ze dvou věcí. Buď může způsobit shlukování krevních destiček, což může vést ke srážení krve (právě proto jsme zaznamenali poruchy srážlivosti spojené s těmito vakcínami), anebo může naopak vést ke krvácení," dodal.

Útok a připojení spike proteinu viru na receptor ACE2

Jak srážení krve, tak krvácení, je spojeno trombotickou trombocytopenií vyvolanou očkováním (VITT). Prof. Bridle také uvedl, že proteinový hrot v oběhu by vysvětloval nedávno hlášené srdeční problémy u očkovaných dospívajících. Stephanie Seneffová, vedoucí vědecká pracovnice Massachusettského technologického institutu, uvedla, že je nyní jasné, že obsah vakcíny se dostává do sleziny a žláz, včetně vaječníků a nadledvinek, a je vylučován, a nakonec se dostane do krevního oběhu a způsobí systémové poškození. "Receptory ACE2 jsou běžné v srdci a mozku," dodala. "A právě takto způsobuje hrotový protein kardiovaskulární a kognitivní problémy."

Dr. J. Patrick Whelan, dětský revmatolog, v prosinci varoval americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), že mRNA vakcíny mohou způsobit mikrovaskulární poškození mozku, srdce, jater a ledvin způsobem, který nebyl posouzen v bezpečnostních studiích. Ve veřejném prohlášení se Whelan snažil upozornit úřad FDA na možnost, že vakcíny určené k vytvoření imunity proti proteinu SARS-CoV-2 spike mohou místo toho způsobit poškození.

Whelan se obával, že technologie mRNA vakcíny, kterou používají společnosti Pfizer a Moderna, má "potenciál způsobit mikrovaskulární poškození (zánět a malé krevní sraženiny zvané mikrotromby) mozku, srdce, jater a ledvin způsobem, který nebyl hodnocen v bezpečnostních studiích".

odkaz na zdroj