NEJJEMNĚJŠÍ VÁNEK

LASKAVÝ DOTEK - NEJJEMNĚJŠÍ VÁNEK

V dnešní moderní stresové době je obyčejné objetí či dotek něčím tak nezvyklým a vzdáleným ... a přitom je to nepřirozenější lidský projev. Laskavý dotek nám prostě chybí.

Laskavý dotek je spouštěč mnoha potřebných uvolňujících procesů. Obličej je naší zónou komunikace se světem. Vzpomenete si, kdy naposledy jste zažívali laskavé doteky Vaší tváře? Hlazení tváře je někde hluboko na podprahových úrovních propojeno s prameny Lásky. Děti jsou čistota a Láska. Právě děti hladíme po tváři. Zamilovaní prožívají záchvěv Lásky. Právě zamilovaní se hladí po tváři. A to je vše ?

My všichni hluboko uvnitř toužíme po Lásce. Láska je propojena s mnoha očistnými procesy. Jak duchovními tak psychickými i fyziologickými. Laskavé hlazení tváře, není jenom hlazení tváře. Je to laskavé sdílení, je to spouštěč.

Moderní doba plná stresů nás stresuje. Psychicky i fyzicky. Všimli jste si někdy, že se Vám během dne neuvolní některé svalové skupiny ? Pokud si to uvědomujeme, týká se to svalů zad a šíje především.

Ale co obličejové svaly, nemáte pocit, že se během dne, při práci i při sportu, obličej soustředí také? Stejně jako celé tělo i náš obličej si zaslouží péči, dotek a uvolnění.

Speciální masáž Nejjemnější vánek Vás překvapí svými účinky.

Přijďte si odpočnout a užít si hebkou techniku, která Vás odnese daleko od Vašich starostí a která Vás bude na psychické, energetické i fyziologické úrovni vracet do doby plné lidské laskavosti. Hloubkové bloky se mohou začít rozpouštět. A krom toho ... je to tak příjemné ...

CENY:  

  • 30 minut / 400 Kč
  • 45 minut / 500 Kč
  • 60 minut / 700 Kč
__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________