METAMORFNÍ TECHNIKA

Zajímavá hloubková technika od našich skvělých externistů.

KT:

"Jedná se o metodu rozpouštění bloků vzniklých v prenatálním období člověka nebo ještě v době těsně před početím. V téhle fázi vývoje lidské bytosti na ni působí více či méně vše, co prožívá matka, v jejímž těle embryo a později plod roste. Jakékoliv negativní zážitky matky nebo stresy na ni působící se tak můžou otisknout do jejího dítěte, které si je pak s sebou nese ve svém životě, často i v dospělosti. Např. pokud je budoucí matka zaskočena svým těhotenstvím, dokonce uvažuje o potratu nebo se o něj pokusí, může se pak narozené dítě cítit jako nechtěné a nežádoucí a vůbec se mu na našem světě nechce být. A tak nezřídka hledá úniky do vlastních světů a/nebo se mu nedaří zde pořádně zakořenit, což s sebou nese spoustu problémů v životě. Takový člověk jakoby tady žil jen napůl. Má veliký potenciál a vnitřní bohatství, ale není schopný je plně využívat a přinášet světu.

Jiné typy bloků mohou vznikat v dalších fázích prenatálního vývoje a pochopitelně také při porodu, který je leckdy pro dítě traumatizující. Nebo naopak neproběhne běžným způsobem - děti, které přijdou na svět císařským řezem často nejsou v životě příliš průbojné. I takovéto typy potíží pomáhá metamorfní technika řešit a to lehkým a nenásilným způsobem.

Prostřednictvím velice jemných doteků na reflexní ploše páteře na chodidlech, rukou a hlavě se odstraňují energetické zauzliny, vzniklé v příslušné fázi prenatálu či ještě před početím (pozor, nejedná se o reflexní terapii). Přitom vůbec není nutné znovu procházet a prožívat momenty, které pro embryo nebo plod byly nepříjemné a zraňující. To se naopak vůbec neděje. Bloky se rozpouštějí už jen díky stimulaci příslušných bodů a ploch a také díky záměru člověka, který "metamorfiku" aplikuje. On je pouze kanálem, skrze který se na příjemce působí, a poskytuje bezpečné a láskyplné prostředí, ve kterém se mohou odehrávat zázraky. Zkuste si to sami!

Pokud Vás metamorfní technika oslovila, velmi ráda Vám ji aplikuji. Důležitá je ovšem pravidelnost a opakování, protože jedno ošetření nestačí. Doporučuje se 8-10 aplikací v odstupu jednoho týdne a dále podle potřeby. Jedno ošetření trvá 60 minut. Metamorfní techniku je možné aplikovat i dětem, těm nejmenším ovšem pochopitelně kratší dobu, ale častěji - doporučuje se 10 minut každý den."

CENY:   60 minut / 500 Kč

__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________