INDICKÁ MASÁŽ HLAVY CHAMPI

CHAMPI

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Nazývá se také masáží antistresovou, podle účinků "vyčištění hlavy", který při ní a po ní masírovaný často zažívá.

Velmi problematickou partií je krční páteř, která trpí nedostatkem pohybu v kombinaci dlouhodobě strnulou polohou hlavy. Napjaté krční svaly jsou častou příčinou bolestí hlavy. Postupně dochází k bolesti zad, tlaku v očích, neostrému vidění, migréně. Na hlavě je mnoho nervových zakončení, proto je masáž hlavy vnímána jako báječný a slastný zážitek, lék na bolesti hlavy, očí a napětí ve svalech krku a ramen. Zlepšuje též kvalitu vlasů.

Tradiční indická masáž hlavy se praktikovala v Indii jako součást ajurvédského učení již před více než tisíci lety. Tato masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Indická masáž hlavy má vliv nejen na fyzickou, ale i mentální úroveň. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Velmi účinné je k masáži hlavy přidat antistresovou sestavu masáže ramen a šíje.

CENY:  

  • 30 minut / 400 Kč
  • 45 minut / 500 Kč
  • 60 minut / 700 Kč
__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________