HEURÉKA

HEURÉKA - program pro vrcholové sportovce

Heuréka! je původně starořecké zvolání při náhlém, nečekaném objevu, které znamená "našel jsem to", "mám to" Ve stejném duchu pracuje náš celostní program pro vrcholové sportovce.


Je veřejným tajemstvím, že výjimeční sportovci po celém světě využívají nezvyklé metody tréninků, soustředění, relaxace, léčení... Někdo si máčí nohy v křišťálové vodě, jiný doplňuje energii do meridiánových drah.


Je veřejným tajemstvím, že mnoho skvělých sportovců končí předčasně díky syndromu vyhoření, neboť tlak na výkon je neúprosný. Je veřejným tajemstvím, že po skončení kariéry má nejeden vrcholový sportovec nalomené zdraví.


Všichni však také víme, že lidské tělo má neskutečné rezervy. Program Heuréka určený pro vrcholové sportovce otevírá nové možnosti a rozšiřuje rezervoár nových vnitřních sil a energií a ruku v ruce poskytuje také nejhlubší metody relaxace a regenerace.


Heuréka je celostní individuální program, který zahrnuje navýšení činnosti autoimunitního systému, otevírá energetické dráhy, posiluje vnitřní svalstvo, stimuluje k vyšší účinnosti neurony, harmonizuje vnitřní síly, navyšuje celkové vibrace.


Program Heuréka je založený na prastarých i moderních poznatcích, vždy však výhradně přírodními metodami. Druhotným efektem celostního programu Heuréka je celkově vyšší a vyrovnanější psychický stav, který brání případnému syndromu vyhoření sportovce.


Heuréka zahrnuje vyváženou směs vlivů : zvukové harmonizace léčivými nástroji, práci s čakrami, očistu střev, tradiční čínskou medicínu, korejskou medicínu, moxování energetických drah, akupresuru ucha, energetické čakrové masáže,


dále zahrnuje také :

individuálně sestavené shaolinské energetické - cvičební - dechové - mentální prvky.


Individuální program je vždy zaměřený na konkrétní situaci, potřeby a možnosti sportovce. Program je koncipován jako dlouhodobý a střednědobý. Potřebné efekty se projevují cca již po dvou měsících. Úvodní vstupní pohovor a prohlídka, je zdarma.kontakt: Jiří Veselý, +420 776 776 011, centrumserafinjirka@gmail.com