HARMONIZACE PROSTORU

HARMONIZÉR PROSTORU A KRÁSA NA DÍVÁNÍ


ViaHuman - blue light 60mm nebo 90mm

Na své okolí působí orgonit energií modré barvy. Použité minerály odpovídající základním čakrám. Při umístění na nočním stolku vydává uklidňující namodralé světlo. Základem je velký křišťálový hrot ve středu těžítka a prstenec kamenů umístěný horizontálně kolem hrotu. Hrot funguje jako usměrňovač energie., přiložením ruky na těžítko si můžete vychutnat dokonalý tvar koule a současně holistické působení modré barvy a minerálů. K působení orgonitu přispívají drobné tromlované křišťálky, které jsou zakomponovány do modré výplně.  V dolní části je umístěn harmonizační symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu. Kde ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii.

Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce. Zdroj životní energie na Zemi. Prostorový harmonizér ViaHuman je vyroben z borosilikátového skla, koule má průměr 60mm nebo 90mm.

CENA 2.990 Kč vč. DPH - 90mm                               ObjednatViaHuman - green light 60mm nebo 90mm

Při umístění na nočním stolku vydává orgonit uklidňující nazelenalé světlo. Základem je velký křišťálový hrot ve středu těžítka a prstenec kamenů umístěný horizontálně v horní části. Hrot funguje jako usměrňovač energie., přiložením ruky na orgonit si můžete vychutnat dokonalý tvar koule a současně holistické působení odstínů barvy a minerálů. K působení orgonitu přispívají drobné tromlované křišťálky, které jsou zakomponovány do zelené výplně.

V dolní části je umístěn harmonizační symbol - protínající se ležaté osmičky v kruhu. Kde ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii.

CENA 2.990 Kč vč. DPH - 90mm                                 Objednat


ViaHuman - rainbow 60mm nebo 90mm

Na své okolí působí orgonit energií všech základních barev spektra. Použité minerály odpovídají sedmi základním čakrám. Při umístění na nočním stolku vydává uklidňující světlo.        

1. Červená - barva první čakry - ČERVENÁ barva je barvou dynamickou, je barvou průbojnosti, odvahy, ale také uzemňující. Je to barva energie Země, léčí první - kořenovou čakru. Červený jaspis - jedná se o kámen, který přináší zdraví sílu a odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému, krve a jater. Uzemňuje energii, vynáší na světlo problémy ještě než se rozrostou. Přináší odhodlání k naplnění všech záměrů. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnosti posuzovat věci jako celek.

2. Oranžová - druhá čakra - barva energie, vitality, živosti, hravosti a radosti. Má zesílené účinky žluté. Karneol - Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Obnovuje vitalitu, motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti. Přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Dokáže čistit jiné kameny.

3. Žlutá - třetí čakra - ŽLUTÁ barva je zářivá, svítivá, dodává radost, svěžest, podporuje vůli rozvíjet se, podporuje koncentraci myšlení, umocňuje veselou náladu, uklidňuje při duševních problémech. Tygří oko - je ochranný kámen, který se používá jako talisman proti nepřátelským myšlenkám. Na rozumové úrovni vyrovnává činnost mozkových hemisfér. Pomáhá řešit problémy s přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány, pomáhá při léčení zlomenin. Podněcuje růst energie kundalini.

4. Zelená - čtvrtá čakra ZELENÁ barva regeneruje, vitalizuje a osvěžuje. Je barvou života, harmonizuje celé tělo a dodává nové impulzy. Zelenou barvou podporujeme svoji tělesnou imunitu. Aventurín působí kladně na vše co má spojitost s prosperitou a majetkem. Chrátí před geopatogenními zónami a elektrosmogem. Spojuje v jedno rozumovou a citovou vrstvu osobnosti. Podporuje vnímavost a stabilizuje duševní stav. Pomáhá uklidnit a tišit bolesti srdce. Příznivě působí na štítnou žlázu, nadledvinky, plíce, srdce a svalový systém. Elixír z aventurínu přináší úlevu od kožních problémů.

5. Tyrkysová - pátá čakra - tyrkys - tato barva v sobě spojuje působení modré i zelené barvy. Tyrkys je účinný léčivý krystal. Posiluje meridiány těla, regeneruje tkáně, snižuje kyselost a působí na dnu, revnatismus a žaludek. V duševním životě dodává sílu. Brání mučednickému jednání a sebepoškozování. Pomáhá při stavech vyčerpání, depresí a při návalech panického strachu. Rozptyluje negativní energii a elektrosmog.

6. Modrá - šestá čakra - sodalit - MODRÁ barva vyvolává uklidňující pocity, uvolňuje, rozpouští strach, navozuje rovnováhu jak duševní, tak tělesnou. Sodalit spojuje logiku s intuicí.Je to vhodný kámen pro rozvoj mysli. Potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování, objektivitě, pravdě a intuitivnímu uvažování. Usnadňuje oprošťování od starých vlastností a ustrnulého způsobu uvažování. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány a podněcuje vstřebávání tekutin v těle.

7. Fialová - sedmá čakra - ametyst - fialová barva je vnímána jako spirituální. Je barvou odpuštění, pokory, skromnosti, vnímavosti, senzibility, pomocí ní léčíme sedmou neboli korunní čakru. Ametyst je mimořádně mocný kámen s velkou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Má léčivou a očistnou moc. Působí proti nestřídmosti, překonává závislosti a bloky všeho druhu. Dokáže uklidnit i povzbudit, odstraňuje strach, vztek a zlobu. Čistí auru, podněcuje činnost krční a korunní čakry. Vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí, zmírňuje bolesti hlavy a léčí nespavost.

CENA 3.490 Kč vč. DPH - 90mm            Objednat dostupnost na dotaz


Via Human Zeměkoule 90mm

Na své okolí těžítko působí energií barev a použitými minerály. Lze jej s úspěchem používat jako těžítko, originální dekoraci a používá se také jako zaháněč strašidelných snů pro děti. Působí v okruhu asi 2metrů, kladně ovlivňuje fungování čaker, a tím podporuje správné přijímání energie. Přiložením ruky na těžítko si můžete vychutnat dokonalý tvar koule a současně holistické působení širokého spektra minerálů a barev.

Tohle těžítko funguje přimárně jako "uzemňovač" pro lidi, kteří cítí, že mají problém s "ulétávám" mimo realitu. Pomáhá obnovit spojení ze Zemí a vrací roztěkanou mysl zpět do hmotného těla. Posiluje přijímání skutečností, které ego odmítá a kladně tak působí na mezilidské vztahy.

Naznačení kontinentů na těžítku je pouze ilustrativní, není cílem vytvářet přesnou kopii zemského povrchu, prvořadé je energetické působení. Fotografie produktů jsou ilustrativní, každý produkt je svým vzhledem originál a liší se v drobných detailech.

CENA 2.990 Kč - 90mm                                      Objednat


harmonizéry 60mm

Ametyst 1.390 Kč - 60 mm

Křišťál 1.390 Kč - 60 mm

Růženín 1.390 Kč - 60 mm

Citrín 1.390 Kč - 60 mm

Šungit 1.390 Kč - 60mm

na dotaz Rainbow 1.390 Kč - 60 mm

na dotaz Green Light 1.390 Kč - 60 mm

na dotaz Blue Light 1.390 Kč - 60 mm

po kliknutí na obrázek najdete dole na stránce info k možnosti darování kousíčku RaDosti dětem