Bc. Šárka Nováková

To, že existuje i něco jinak, jsem si uvědomila, když moje maminka onemocněla paranoidní schizofrenií. Bylo mi 6 let. Mé dětství bylo tímto velmi ovlivněno, vnímání reality, co je skutečné, a co není, jakou moc a sílu má myšlení. Zajímala jsem se o psychologii jako koníček, chtěla jsem pochopit to, co jsem prožívala a vídala celý život. Pochopení mi však klid nepřinášel. 

Vystudovala jsem ekonomii a management. Začala podnikat v oboru. Po smrti maminky, jsem díky józe a meditacím začala objevovat a poznávat klid, který mi chyběl. Přesto, nebylo to ještě ono. Až jednou mi byla doporučena technika Access Bars s tím, že mi pomůže i na alergii. Moje začátky byly rozpačité, chtěla jsem hned výsledky, cítit se okamžitě jinak. Moje trauma však bylo hluboké. Vytrvalost však sklidila ovoce. Byla jsem okouzlená účinkem a změnou, která nastala v mém sebevědomí, myšlení, psychice i fyzické stránce. Naučila jsem se tuto techniku a potom přidala i další. Dnes vím, že hlavním přínosem pro klienty je moje vlastní esence, silná díky zvládnutým životním těžkostem.

moje služby

ACCESS BARS

Jak Access Bars může zapůsobit na Vás?
Najednou se zhluboka nadechnete a s úlevou vydechnete. Svět je krásnější, veselejší, lehčí, usměvavější, šťastnější a Vy to tak cítíte uvnitř.

Co je Access Bars?
Bars je 32 bodů na hlavě, kterých se během sezení jemně dotýkám v různých kombinacích, které rozproudí jejich energii. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života např. jako jsou vztahy, peníze, kreativita, radost, mír a klid, naděje a sny a další. Lehnete si na lehátko, zakryjete se teplou dekou, zavřete si oči, uklidníte mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu podobnému hluboké meditace. K docílení znatelného efektu doporučuji 3 sezení. Mysl se uklidní, tělo se uvolní. Během sezení dochází k uvolnění od stresu a myšlenek, odstraňují se bloky, čistí mysl, omezení. Výsledný stav po sezení je harmonický a klidný. Vhodné i pro klienty do 18-ti let.


Hlavní přínosy Access Bars

Uvolnění stresu a napětí. Pomoc při obtížných životních situacích v oblastech, peníze, práce, zdraví, stres. Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie. Odstranění bolestí různých částí těla. Vede k celkovému rozvoji osobnosti na psychické i fyzické úrovni. Odstranění nemocí jako jsou migrény, alergie, astma, ekzémy. Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení a rehabilitace po lékařských zákrocích či úrazech. Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fóbie. Snížení hyperaktivity u dětí. Vhodná pro autisty a lidi s Alzheimerovou chorobou.
Zvýšení libida.

Terapie ACCESS BARS + konzultace k tématu

Terapie Access Bars včetně konzultace k tématu, které vás zajímá. K docílení znatelného efektu doporučuji 3 sezení. 

CENA 1 500 Kč, až 90 minut


ENERGETICKÝ FACELIFT

Proč si dopřát Energetický Facelift ?
Jakmile zjistíte, že váš názor vytváří vaši realitu a přestanete soudit své tělo, můžete se rozhodnout pro změnu. Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě. Energetický facelift™ obsahuje mnoho procesů, které vás k této transformaci dovedou. Může to být jeden z nejdůležitějších zážitků pro vaše vlastní sebevědomí a duševní zdraví.

Co je Energetický Facelift?
Energetický Facelift je úžasný proces, kterým odstraníte známky stárnutí v obličeji, rozjasníte pleť a vytvoříte podobné účinky i po celém těle. Je to jemný, ale dynamický proces těla, který vám pomůže vypadat mladší a umožní vašemu tělu cítit se lépe bez chirurgického zákroku, injekcí, krémů nebo pilulek. Je to skvělý způsob, jak omladit obličej a zvrátit známky stárnutí na obličeji a v celém těle. Prohlubuje a zrychluje přirozené hojivé schopnosti těla a umožňuje buňkám vaší tváře získat zpět jejich přirozenou záři, mládí a krásu. Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

Access Energetický Facelift uvolňuje energetické bloky, maximalizuje tok energie v celém těle. Uvolňuje svaly, což umožňuje regeneraci pokožky a vede k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení. Připravte se na jeden z nejvíce relaxačních zážitků vašeho těla. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Kolik sezení je potřeba?
K docílení znatelného efektu doporučuji 5-10 sezení. Někdo je schopen vidět změny již po jednom sezení. Je to stejné, jako když chodíte do posilovny, výsledky se dostavují časem, dle počtu vašich návštěv. Pokud se Facelift provádí opakovaně, výsledky jsou dlouhodobé:
Mnohem uvolněnější vzhled i chování. Více zářivý a mladší výraz tváře. Méně viditelné vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima. Hladší, čistší, pevnější kůže na dekoltu, krku a obličeji. Snížená pigmentace. Může se zastavit plešatění. Zlepšuje se vidění do dálky. Znatelně se zlepší duševní pohoda člověka.

Terapie ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT
Energie Access Faceliftu je velmi pečující a vyživující. Pokud si chcete dopřát skutečný odpočinek, energií posilující relax, a "rozpustit" se pod mými rukami, vypadat a cítit se mladší, dopřejte si toto sezení. K docílení znatelného efektu doporučuji 5-15 sezení.

CENA 1 500 Kč, až 90 minut


EMOČNÍ MENTORING – práce s podvědomím

  • Proč Emoční mentoring? 
  • Potřebujete zlepšit sebevědomí? 
  • Vztah s partnerem? 
  • Znovuobjevit radost v životě?

Jde o práci s podvědomím, kde má klient odbornou podporu a vedení k uzdravujícímu procesu, změně a přepisu vzorce chování, který je pro něj destruktivní. Využívám znalosti Metafyzické Anatomie, Neuro-lingvistické programování a synergické propojení dalších technik. Emoční mentoring Vám může pomoci VYŘEŠIT jakýkoliv fyzický a emoční blok či bolest a podpořit Vás v jejich uzdravení. Může se jednat například o zlepšení sebevědomí, vztahů s partnerem či rodiči, podpora v léčbě závislosti (jak fyzické, tak psychologické – např. hraní počítačových her, gamblování), fóbie, znovuobjevení radosti v životě, adresování emočních příčin úrazů a nemocí.

CENA 1 500 Kč, 70 minut


ENERGETICKÉ UZDRAVENÍ TĚLA

Energetická regenerace těla-MTVSS
Je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu. Odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Pravidelným spouštěním MTVSS nastávají změny i u tzv. smrtelných nemocí. Vhodná i pro sportovce na rychlejší regeneraci svalů.

CENA 1 700 Kč, 90 minut


LYMFATICKÝ A HORMONÁLNÍ SYSTÉM

Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

CENA 900 Kč, 30-45 minut


ALERGIE

Pomáhá k znovunalezení radosti ze života, pomáhá k uvolnění všech alergických odmítavých reakcí na tuto realitu. Tento proces podporuje a obohacuje naši schopnost být sami sebou, být v harmonii se sebou i s okolím. Je velmi vhodný pro všechny, kdo si chtějí konečně užívat plnými doušky vnitřní i vnější život. Tento proces zároveň uvolňuje stres spojený s odmítnutím některých částí našeho těla a jedinečných potřeb našeho těla.

CENA 900 Kč, 30-45 minut


BUNĚČNÁ PAMĚŤ

Jedná se o neuvěřitelně dynamický proces, který vytváří zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo uzdravit. Trama uložené v těle po úraze, operaci, úmrtí jiné osoby, jizvy nebo bolavé místo na těle. Tento proces odemkne trauma, aby se nám vrátil přirozený stav těla – léčit se.

CENA 900 Kč, 30-45 minut


Bc. Šárka Nováková

web: www.sarkanovakova.eu

e-mail: sarka@sarkanovakova.eu

mob: 723 326 887, Přerov a Brno