Bc. DANIEL PETLÁK

JEDINEČNÁ

NOVINKA

NA TRHU!

  KARTY

  CELOSTNÍ

  MEDICÍNY

Bc. Daniel Petlák

SÁM JSEM SE UZDRAVIL Z CHRONICKÝCH NEMOCÍ ... ZA 6 MĚSÍCŮ !

Kdysi jsem vedl destruktivní rytmus - mekáče, alkohol, počítačové hry, ponocování... Jednoho dne jsem ovšem zkolaboval... a energeticky vyhořel. Propukly panický ataky, deprese, nespavost, arytmie, únava... Když několik měsíců odborná pomoc nezabírala, musel jsem si pomoct sám - zdravější stravou, koncentračními a dechovými technikami, změnou životního stylu, změnou smýšlení o sobě a okolí. Všechny nemoci se vyléčily do 6 měsíců. Dal jsem všechny tyto principy dohromady a šířím je mezi lidi.

Je těžké ze svého života vystřihnout jen ty nejdůležitější události, které formovaly můj příběh. Kdybych musel přeci nějak začít, jak jsem se stal z chronicky nemocného člověka celostním terapeutem, sepsal bych to asi takto.

Celé dětství a dospívání jsem se stravoval naprosto nevhodně - sladkosti, mekáče, kolaloky, limonády, bez jakékoliv zeleniny či ovoce. To mělo samozřejmě vliv na moji imunitu - rodiče se mnou lítali k doktorům s toxoplazmózou, mononukleózou a každoroční hnisavou angínou. Byl jsem antibiotiky téměř promořený a do toho jsem ještě hrál vrcholově basketbal.

Když se později přidal alkohol, párty a ponocování, vyčerpání na sebe nenechalo dlouho čekat. Tohle tempo jsem vydržel několik let, pak jsem jel jedno léto s kamarády pod stany a stalo se nečekané - dal jsem si panáka a hned první večer zkolaboval. Najednou jsem viděl všude bílo, mlhu, přestal slyšet a měl jsem obrovský strach, že umírám. Nevěděl jsem, co se děje. Byl to zážitek podobný klinické smrti, byť jsem fyzicky neumřel, pouze omdlel a na chvíli vystoupil z těl ven.

Najednou se mi svět změnil. Z veselého a hýřícího člověka se stala padavka. Bál jsem se vyjít ven a čas jsem trávil převážně doma. Jelikož jsem situaci neřešil, později se objevily panický záchvaty a úzkosti.

Dostalo mě z toho jediný - víra v sebe. Jednou mi spolužák ve škole pověděl, že jestliže se začnu lépe stravovat, vyměním negativní návyky za pozitivní, dám tělu šanci se zregenerovat - uzdravím se. Změnil jsem kompletně svůj životní styl a za pár měsíců se uzdravil z nemocí, které jsou západním světem téměř nevyléčitelné.

Momentálně mám bakaláře biomedicíny a pokračuji na inženýrské studium biomedicíny a ekologie, k tomu studuji dvě školy tradiční čínské medicíny a jsem již zapsán na čekací listinu pro studium naturopatie (přírodní medicíny) a funkční medicíny.

Evidentně budu celý život studovat a bádat různé možnosti poznání. A to mě baví - hledat cesty k pochopení souvislostí v našem životě.

od začátku roku 2018 se věnuji činnosti celostního terapeuta v Centru Serafín

     zde je odkaz na mé osobní stránky:  WWW.DANIELPETLAK.CZ           kontakt    

IČ 02155192, ZÚJ: 551074 - Brno-jih, Komárov