DOZVUKY- SDÍLENÍ - INFO

dozvuky


ZVUKOVÁNÍ - hloubková léčivá harmonizace zvukem - také ve ViaRa studio 10. 1. 2018

"Se zvukovaním od Jirky Veseleho začínám... Tato ma první zkusenost proběhla ve ViaRa studiu, přičemž na me velmi prijemne zapůsobil, jak prostor, tak zvukovani samotné. Prostor je velmi příjemný, překvapilo me i vybavení potřebné k meditacim a relaxaci. Co se tyče zvukováni, tak bylo uchvatné, nabilo me velmi pozitivní energií s pocitem, ze se po kručcích vracím k "sobe domů".. Pod vedením Jirky Veseleho je zvukovani opravdovým zážitkem, čas ubíhá velmi rychle a to i přesto, ze je relativní.. Velmi vnímám, ze je Jirka tím správným průvodcem světa zvukovani, protoze je to jeho dar z Vesmíru, který předává všem, kteří chtějí žít v souladu se svým telem i duši... "

Petra Elizabeth Partyšová


"Ahoj Jirko,

díky moc za víkendové povídání v Rožnově. Hlavu mám jako pátrací balon a sešit popsaný spoustou poznámek, co si mám ještě nastudovat, které knihy přečíst, jaké osobnosti dohledat. snad ti nebude vadit, pokud se na tebe obrátím, kdyby se mi něco nedařilo najít. Nejen v Rožnově, ale i hned další noci doma jsem si vyzkoušela, že prostřednictvím snu lze opravdu komunikovat. Hurá!!! Až mne mrzí, kolik snů jsem si takhle během života nechala zdát (a že mne některé bombardovaly skutečně usilovně a opakovaně), aniž bych s nimi uměla pracovat, nebo si je dokonce objednávat :-). Je vážně nádhera, pokud budu díky informacím z nich cíleně pracovat- je v tom obrovský potenciál. Díky moc za vše, nejen za sny, ale i za super povídání o číslech, čakrách a za spoustu dalších neskutečně zajímavých informací. Jenom se obávám, že se díky tobě teď k ničemu jinému ani nedostanu :-). Ale to jsem zatím poděkovala jen za obsah, ráda bych se vyjádřila i k formě a místu. Povídal jsi tak zajímavě, že člověk zapomene na čas. Díky tobě, ale i ostatním lidem v kurzu, jsem měla spíš pocit, že jsem na srazu se starými přáteli... navíc miluji i domácí prostředí u Hanky v Rožnově. Bylo mi s vámi všemi opravdu moc dobře a tyto dva dny jsou pro mne jednoznačně velkou inspirací do budoucna v mnoha směrech. Ještě jednou díky moc za rady, za tvé názory i za to, jaký jsi :-). Vděčná Dáša z Černé Hory :-)"


Plný dojmů:

Byl to sice první ročník, ale bylo cítit, že organizátor má dobře našlápnuto. Myslím, že další ročníky budou velmi dobré a kvalitní.

Měl jsem ohromnou radost z lidí a z jejich reakcí. Noční povídání do usnutí jsme uskutečnili rovnou venku na trávě pod širým nebem. Ráno jsme se vykoupali v rybníce. Atmosféra byla skvělá. Zahráli jsme si skvělou hru "Vesmírý věštec", padaly krásné dotazy, po celou dobu byla skvělá pozornost, hloubka vnímání. Byl jsem nadšený zájmem a opravdovostí účastníků. Začali jsme v 19h a skončili jsme další den až pozdě odpoledne. Tímto chci všem účastníkům poděkovat. D9kuji.

To jsou věci: jedna zahraniční účastnice, si ode mě koupila číselné karty SVĚTLO ČÍSEL v anglické verzi s tím, že je bude chtít přeložit do Polštiny.


Ohlédnutí a zhodnocení

Letošní Litoměřice se vydařily. Byl jsem tam po celé tři dny. Měl jsem tam přednášku na téma ŘEČ UNIVERZA a byl jsem velmi mile překvapen zájmem posluchačů. I když souběžně v pěti dalších sálech měly přednášky a vystoupení velké kapacity jako například Jarda Dušek, nebo Gabriela Dušková, přesto přednáška ŘEČ UNIVERZA zcela zaplnila přednáškový sál. A nejen to, přednáška se nakonec protáhla o několik hodin! Měl jsem z toho všeho krásný pocit. Jak je vidět, tak toto téma lidi určitě zajímá, a ne jen tak povrchně.

Někteří potom projevili zájem, že by zorganizovali další zájemce a prostor pro netradiční workshop NOČNÍ POVÍDÁNÍ DO USNUTÍ v Praze, aby nemuseli jet za mnou do Brna.

Přiložená fotečka už jen dokresluje krásnou celkovou atmosféru festivalu. Je libo skvělou čerstvou kopřivovou limonádu ? Tak šup na cyklomixér můj milý a umixuj si ho šlapáním sám. ÚŽASNÉ!


__________________________Sdílet na Facebooku Centrum Serafín__________________________